Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

djecie grupowe

W minioną niedzielę w koronowskiej hali MGOSiR odbył się Jesienny Turniej Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek zorganizowany przez KS Spartakus Koronowo. W turnieju zagrało 36 zespołów (tj. około 100 dziewczynek) z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Jak zawsze emocji nie brakowało ani zawodniczkom, ani trenerom jak i  zgromadzonym na trybunach rodzinom wiernie kibicującym swoim pociechom. Gościliśmy u siebie kluby: UKS Morena Miastko, Volleystal Grudziądz, Tucholanka Tuchola, Kamionka Kamień Krajeński, NTS Trójka Nakło, Joker Świecie, UKS ZSS Człuchów, Spartakus Lniano, UKS SP Owczarki.

Dziewczynki zostały podzielone na 6 grup, w których grały mecze system każdy z każdym. Następnie po rundzie eliminacyjnej trafiały do grup finałowych odpowiednio do zajętego przez siebie miejsca w grupie. W sumie rozegraliśmy 180 meczy, które sędziowały zawodniczki naszego klubu na co dzień grające w lidze wojewódzkiej młodziczek. Każdy zespół rozegrał w tym dniu 10 meczy.

Ostatecznie na podium stanęły :

  1. Volleystal Grudziądz 3
  2. NTS Trójka Nakło 2
  3. UKS Morena Miastko 1

KS Spartakus Koronowo reprezentowały w sumie 4 zespoły, wszystkie dziewczęta zagrały na 100% i dały z siebie wszystko za co trenerzy są im wdzięczni i szkolimy się dalej. Tym razem nie udało się stanąć na podium, ale jeszcze mnóstwo turniejów przed nami.

Nagrody i medale wręczył uczestniczkom turnieju vice Burmistrz Koronowa Pan Piotr Kazimierski.

Ciepłe i chrupiące zapiekanki dla wszystkich uczestników przygotowała Kuchnia M – FoodTruck.

A wyjątkowe i niepowtarzalnie medale wykonała dla nas firma BLACK STAR Koronowo za co wszystkim dziękujemy.

Już wkrótce szersza relacja fotograficzna na stronie fb Krzysztof Różański Photography.

Dziękujemy wszystkim klubom za przybycie, sportowa rywalizację i przyjazna atmosferę .

Zapraszamy na kolejne turnieje!!!

medale

wreczanie medalizdjecie gry

IMG 1966

 

podium

 

Informacja: KS Spartakus Koronowo.

Pin It