Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

8 marca 2022 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007-2008).

Do rywalizacji przystąpiło łącznie dziewięć zespołów reprezentujących pięć gmin naszego powiatu. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie, która wygrała wszystkie mecze a w decydującym z nich pokonała dziewczęta z Niemcza. W gronie chłopców triumfowali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Łochowie a tytuły wicemistrzowie zdobyli zawodnicy z SP Niemcz.

Drużynę SP 1 w Koronowie prowadził nauczyciel wf Włodzimierz Czerwiński.

Skład zespołu: Lewandowska Julia, Makowska Lilianna, Szkodowska Dagmara, Osiej Weronika, Nowacka Zuzanna, Mikołajczak Wiktoria, Iwańczuk Agata.

Zwycięskie drużyny zdobyły prawo występu w półfinałach wojewódzkich. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy, medale oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

UCZESTNICY TURNIEJU DZIEWCZĄT:
Lp. Szkoła
1 Szkoła Podstawowa w Łochowie
2 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej
3 Szkoła Podstawowa w Kotomierzu
4 Szkoła Podstawowa w Niemczu
5 Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie

 

 

IMG 20220308 WA0007

 IMG 20220308 WA0008

 

Informacja, zdjęcia: Włodzimierz Czerwiński (SP NR 1)

Pin It