Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Powiat Bydgoski zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu on-line na temat „Źródła finansowania w organizacjach pozarządowych oraz sposoby ich pozyskiwania”.

 

ADRESACI  SZKOLENIA
Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych – Stowarzyszeń, Fundacji z terenu powiatu bydgoskiego.
 
TERMIN  SZKOLENIA
7 lipca 2021 roku, godz.: 13:00-15:00.
sumo

W dniach 4-5 czerwca br. w hali widowiskowo- sportowej w Koronowie odbędą się Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w sumo.

karatecy z koronowa

W sobotę 22 maja karatecy z Koronowa wzięli udział w XXVII ogólnopolskim turnieju dzieci i młodzieży "Dragon Cup" w Środzie Wielkopolskiej. W turnieju wzięło udział 461 zawodników z 34 klubów. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym.

rajd rowerowy

Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki „Szczęśliwa Dolina” zaprasza na Rajd Rowerowy Wąskotorówki VI. Rajd odbędzie się 29 maja br.

plakat

Stowarzyszenie Rowerowe „Rowerowe Koronowo” zaprasza na Rajd Rowerowy wokół Zalewu Koronowskiego. Rajd odbędzie się 12 czerwca br. Przed nami 80 km zielonej przygody!

Burmistrz Koronowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w 2021 roku zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie Ratownictwa i ochrony ludności.

Ogłoszenie wraz z dodatkowymi dokumentami - Zarządzenie Burmistrza Koronowo NR OR-S.0050.61.2021 z dnia 12 maja 2021 r.

pilka nozna

Serdecznie zapraszamy, to już w tym roku - Olimpia Wtelno ma 10 lat. Rezerwujcie terminy, rezerwujcie terminy. Kto pierwszy ten lepszy.

karate

20-21 marca rozegrano VIII Energa Karate Grand Prix Tczewa. Był to drugi w tym roku turniej rankingowy w karate olimpijskim WKF pod patronatem Polskiej Unii Karate. W zawodach brało udział prawie 800 zawodników z 64 klubów i 6 państw.