Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

konkurs ofert

Burmistrz Koronowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w 2021 roku zadań publicznych przez podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych w zakresie rozwoju sportu.

Ogłoszenie wraz z dodatkowymi dokumentami znajduje się tutaj.

karatecy wyniki

Karatecy trenujący w Koronowie w ostatnim czasie brali udział w dwóch mocno obsadzonych ogólnopolskich turniejach karate olimpijskiego WKF.

Niepodległość na różne sposoby
photostudio 1605294305481Niepodległość świętujemy na różne sposoby.
 
Grupa zawodników z LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO WYCZÓŁ GOŚCIERADZ, spędziła go na toruńskim torze, biorąc udział w drugiej już rundzie TRACK DAY TROPHY PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI.
Zawody cieszą się sporym powodzeniem, na linii startu zameldowało się 69 załóg. Niestety nie wszyscy dojechali do mety... na szczęście doszło do jednego zdarzenia w którym ucierpiało jedynie auto i delikatnie bariera ochronna. Pomimo nie najlepszej pogody (choć jak na porę roku narzekać nie było można) atmosfera była gorąca.
walka

W sobotę, 7 listopada br. w Sochaczewie rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w Amatorskim MMA. Rywalizacja pomimo pandemii i mniejszej liczby startujących stała na wysokim poziomie. Rewelacyjnie wypadła Paulina Kontna, która w kategorii do 66 kg wywalczyła złoty medal.

pilka

Informujemy, że 8 listopada br. (niedziela) na stadionie we Wtelnie odbędzie się mecz seniorów pomiędzy WKS Olimpią Wtelno, a Gryf Piaseczno Skarpa.

plakat olimpia wtelno

Informujemy, że 24 października br. (sobota) na stadionie we Wtelnie odbędzie się mecz seniorów pomiędzy WKS Olimpią Wtelno, a Myśliwiec Gostycyn.

puchar w reku

Dnia 18 października br. podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo w Koronowie zostały uhonorowane Pani Paulina Kontna oraz Maria Tobolewska z Klubu Sportowego Koronowo.

plakat olimpia wtelno

Informujemy, że 17 października br. (sobota) na stadionie we Wtelnie odbędzie się mecz seniorów pomiędzy WKS Olimpią Wtelno, a GLZS SADKI.