Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

21 stycznia 2023 r. w hali sportowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Wyzwolenia Koronowa, połączony z Memoriałem Grzegorza Bożejewicza (Bobika).

W sobotę, 21 stycznia 2023 r. w hali sportowej w Koronowie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Wyzwolenia Koronowa, Memoriał Grzegorza Bożejewicza.

V Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Koronowa odbędzie się w hali sportowo - widowiskowej w Koronowie w dniu 11 lutego 2023 r.

Zachęcamy do udziału!

konkurs ofert

Burmistrz Koronowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w 2023 roku zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. w zakresie ratownictwa i ochrony ludności.

rozstrzygniecie sport

Burmistrz Koronowa ogłasza rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na zlecenie zadań publicznych podmiotom nie zaliczanym do sektora finansów publicznych w roku 2023 w zakresie rozwoju sportu.

Zarządzenie Burmistrza Koronowa Nr OR-S.0050.10.2023 z dnia 13 stycznia 2023 r.

Koronowo MTB Maraton już 15 kwietnia 2023 roku! Zachęcamy do udziału w 6 edycji wydarzenia.

Szczegółowe informacje (regulamin, zapisy) znajdują się na stronie internetowej https://maraton.koronowo.pl/ oraz facebookowym profilu https://www.facebook.com/maratonkoronowo

Zachęcamy do przekazywania 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych w zeznaniu podatkowym za rok 2022 na organizacje pożytku publicznego działające w szczególności w Gminie Koronowo.

Serdecznie zapraszamy na II Zimowy Turystyczny Samochodowy Rajd Ekologiczny nad Zalewem Koronowskim pn. „My się Zimy nie Boimy” stanowiący I rundę Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM 2023 r., organizowany przez Ludowy Klub Turystyczny WYCZÓŁ Gościeradz.