Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zachęcamy do udziału w XII Regatach Żeglarskich im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego o Puchar Burmistrza Koronowa, które odbędą się 16 lipca 2022 r. na wodach Zalewu Koronowskiego.

Całość przeprowadzona zostanie na terenie Przystani Klubu Żeglarskiego "WIND" w Romanowie. Otwarcie regat zaplanowano na godz. 10, start pierwszego wyścigu na godz. 11. Program imprezy, oprócz regat na wodzie, przewiduje: występy artystyczne w tym prezentację Szkoły Podstawowej w Wierzchucinie Królewskim i koncert zespołu Własny Port, podsumowanie regat, wręczenie nagród, animacje, konkursy oraz biesiadę żeglarską.

Organizatorzy: Burmistrz Koronowa, Urząd Miejski w Koronowie, Klub Żeglarski „WIND" i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Bydgoski Wojciech Porzych, Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Partnerzy/Sponsorzy: Gmina Koronowo, Powiat Bydgoski, Gminna Spółdzielnia w Koronowie, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.k, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim

 

Materiały do pobrania:

pdfZawiadomienie.pdf8.47 MB

pdfZgłoszenie do regat.pdf8.45 MB

Pin It