Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zachęcamy do udziału w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną z motywem sportowym, organizowanym przez Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie.

Konkurs polega na wykonaniu ozdób świątecznych z motywem sportowym związanych z Bożym Narodzeniem np. bombek, łańcuchów, ozdób choinkowych, stroików itp. i skierowany jest do dzieci i młodzieży z Gminy Koronowo w poszczególnych grupach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie klas I-IV, uczniowie klas V-VIII.

Prace konkursowe powinny być dostarczone w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 grudnia 2021 r. do Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie, ul. Wąskotorowa 4.

Każda praca konkursowa musi być opatrzona kartą zgłoszenia.

Ogłoszenie wyników nastąpi 11 grudnia 2021 r. podczas „Jarmarku Świątecznego”.

Informacje związane z konkursem można uzyskać w Miejsko - Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Wąskotorowa 4, 86-010 Koronowo, pod nr tel. 785-901-201, 785-901-200, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

pdfRegulamin konkursu.pdf129.5 KB

docxKarta zgłoszenia.docx15.82 KB

Pin It