Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

przetwory

W dniu 03.07.2021 Lokalna Grupa Działania zaprasza na festiwal kulinarny pod nazwą ,,SMAKI TRZECH DOLIN”. Festiwal ma na celu prezentację kulinarnego bogactwa oraz kultury stołu regionu, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu bydgoskiego. Festiwal ma charakter festynu plenerowego, w czasie którego twórcy i producenci zaprezentują oraz podadzą degustacji swoje wyroby kulinarne.

Organizatorami Festiwalu i Konkursu ,,Smaki Trzech Dolin’’ jest Gminny Ośrodek Kultury w Sicienku oraz Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny” z siedzibą w Gądeczu.

W ramach Festiwalu organizowany będzie Konkurs pod nazwą „Smaki Trzech Dolin”. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców, organizacji, producentów lokalnych produktów, KGW, itp. z terenu powiatu bydgoskiego i gmin ościennych.

a) Konkurs rozgrywany jest w 4 kategoriach:

- produkty i potrawy pochodzenia roślinnego ,,VEGE”

- produkty i potrawy pochodzenia zwierzęcego

- ciasta i desery

- przetwory domowe (soki, syropy, konfitury itp…)

 

Zgłoszenia do uczestnictwa w konkursie do 25.06.2021r. - decyduje kolejność zgłoszeń - szczegóły w Regulaminie konkursu.

 

docxRegulamin Konkursu272 KB

odtKarta Zgłoszenia6.67 KB

 

 

Informacja: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Trzy Doliny”

Pin It