Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Mariackie Wieczory Kameralne

Zapraszamy Państwa na koncerty, które odbywać będą się w ramach XXV Mariackich Wieczorów Kameralnych.

Wszystkie koncerty odbędą się w niedzielę w Bazylice p.w. Wniebowzięcia NMP w Koronowie w terminach: 9 lipca, 23 lipca, 6 sierpnia, 20 sierpnia.

Szczegóły na plakacie, zachęcamy do udziału!

Zapraszamy już po raz piąty na Piknik charytatywny "Łatwo pomagać", który odbędzie się na plaży w Pieczyskach 10 czerwca (sobota).

polowanie na zabytki

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy – Wydział Promocji, Kultury i Sportu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "POLOWANIE NA ZABYTKI"!
Konkurs polega na utworzeniu autorskiej ścieżki turystycznej, która będzie skupiać się na zabytkach powiatu bydgoskiego wpisanych do rejestru zabytków Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ujętych w ewidencji zabytków, z dołączeniem mapki, fotografii i opisu.

Pracownia Regionalistyczna Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z siedzibą w Koronowie i Urząd Miejski w Koronowie zapraszają na wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy na koncerty z cyklu Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza.

Zbliżają się główne obchody 655 rocznicy nadania praw miejskich dla Koronowa.

Na URODZINY KORONOWA zapraszamy w dniach 16-18 czerwca 2023 r.

lot golebi

Dnia 30 kwietnia 2023 r. gołębie w ilości 1306 szt. wystartowały z miejscowości Łobez przy słonecznej pogodzie o godz. 9:45. Z sekcji Koronowo w konkursie brało udział 22 hodowców. Pierwszy gołąb zameldował się o godz. 11:02:27 z prędkością 1700.32 m/min.

gora swietego jana

W niedzielę, 21 maja br. na Górze Św. Jana w Parku Grabina odbędzie się Dzień Świętego Jana Nepomucena.

W programie: msza święta, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej MGOK , wystąpienia okolicznościowe, poczęstunek.