Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W ramach inwestycji powstał pomost pływający w kształcie litery E o długości ok. 30 metrów oraz szerokości 75 m. wraz z oświetleniem.

W ramach zadania zmodernizowano wybudowany w 2008 r. kompleks sportowy "Moje Boisko- ORLIK 2012" zlokalizowany przy ul. Pomianowskiego 16 w Koronowie.

W ramach zadania powstało oświetlone i ogrodzone boisko do piłki nożnej o wymiarach 56x30 m, (powierzchnia 1680 m2) o nawierzchni z trawy syntetycznej- wysokości włókna 60mm.

W ramach inwestycji została wybudowana sieć wodociągowa PE 110 wraz z 4 hydrantami nadziemnymi o długości 311 m, sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i ciśnieniowej o długości 320 m wraz z przepompownią ścieków oraz zasilaniem elektrycznym.

W ramach inwestycji została wybudowana droga w miejscowości Buszkowo (Kadzionka) w stronę leśniczówki o nawierzchni asfaltowej o szerokości 4 m wraz z poboczami obustronnymi utwardzonymi tłuczniem kamiennym o szer. 0,75 m i długości 500 m wraz ze zjazdami do istniejącej zabudowy.

Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 610. 084,00 zł