Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Miło jest nam poinformować że dzisiaj Burmistrz Koronowa Pan Patryk Mikołajewski oraz Skarbnik Gminy Pani Alicja Tymek podpisali umowę na dofinansowanie na realizację inwestycji pn. „Doposażenie placu zabaw oraz utworzenie siłowni zewnętrznej we Wtelnie”. 

Będzie to ostatni etap budowy placu zabaw, który został zapoczątkowany w 2020 roku.

W ramach tej inwestycji zagospodarowana zostanie części działki nr 256 we Wtelnie. Powstanie oświetlony plac o nawierzchni bezpiecznej syntetycznej a w części o nawierzchni trawiastej, składający się z następujących elementów: a) urządzenia zabawowe tj. huśtawka wahadłowa, piramida linowa oraz tunel; b) urządzenia strefy fitness tj. wyciskanie siedząc; c) stacja street workout. Ponadto na terenie posadzone zostaną drzewka iglaste, zainstalowane zostaną: ławki z bali z oparciem (4 szt.), tablica informacyjno-regulaminowa i kosz na śmieci.

Planowany termin zakończenia prac: grudzień 2022 r. 

Dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów  Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

 

znaczki wtelno

Pin It