Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

pomost

Szanowni Mieszkańcy,

Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski podpisał umowę na budowę pomostu nad Zalewem Koronowskim – przy plaży miejskiej w Koronowie „Pieczyska”.

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
 W. Feather

Informujemy, że dziś – 14 czerwca 2022 r. została podpisana umowa na realizację inwestycji pn. „Zabezpieczenie osuwiska „Tucholska” i przebudowa ul. Tucholskiej w Koronowie od km 1 +300 do km 1+690- III etap”, która zakończy całość zadania rozpoczętego w 2020 roku.

Miło nam jest poinformować że 27 maja 2022 r. w Muzeum Etnograficznym im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu przedstawiciele gminy Koronowo Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski oraz Kierownik Wydziału Finansowo – Budżetowego Barbara Koniarska podpisali umowę o dofinansowanie projektu pn. „Przebudowa i adaptacja ze zmianą sposobu użytkowania budynku remizy strażackiej na świetlicę wiejską w Gościeradzu”.

Szanowni Mieszkańcy!

Ogłoszony został przetarg na rewitalizację rynku w Koronowiehttp://www.bip.koronowo.pl/?app=przetargi&nid=14074...

4,5 miliona złotych otrzyma Gmina Koronowo na realizację 3, ostatniego etapu inwestycji pn. "Zabezpieczenie osuwiska „Tucholska” i przebudowa ul. Tucholskiej w Koronowie od km 1 +300 do km 1 +690 - III etap".

Informujemy, że została podpisana umowa z firmą MAGIC GARDEN Sp. z o.o. z Pakości na wykonanie inwestycji pn. „Doposażenie placu zabaw oraz utworzenie siłowni zewnętrznej we Wtelnie”. Wartość inwestycji to 130.640,76 zł, z cczego ponad 75 tysięcy złotych do pozyskane przez Gminę Koronowo dofinansowanie.

Informujemy, że w dniu wczorajszym została wszczęta procedura na wyłonienie Wykonawcy zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej w Salnie (działki nr 31/1, 31/8)”.