Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

psyBurmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zachęca do adoptowania psów, które znalezione zostały na terenie gminy Koronowo i obecnie przebywają w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. 

Każdy, kto przygarnie czworonoga zostanie wyposażony w wyprawkę na start, obejmującą smycz, obrożę, etui na worki, którą przekaże Burmistrz Koronowa. 

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny w godzinach pracy urzędu pod nr tel. 52/382-64-25 (Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią). 

Kontakt do Schroniska: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 298, 85-438 Bydgoszcz, telefon: 512 28 28 53, (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.schronisko.org.pl

 Poniżej zdjęcia i informacje o psach przeznaczonych do adopcji, pochodzących z terenu naszej gminy.

 

Frost jest niedużej lecz masywnej budowy. Ma około 3 lat. Jest wesołym, radosnym psiakiem. Chętnie bawi się z psimi kolegami. Frost boi się gwałtownych ruchów oraz podniesionej ręki, dlatego potrzebuje spokojnego i wyrozumiałego domu. Posiada komplet szczepień oraz jest po zabiegu kastracji.

Jego numer ewidencyjny: 460/22.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pon. do pt. w godz. od 10.00 do 15.00).

Frost

Diana jest suczką w typie owczarka w wieku ok. 8 lat. W listopadzie 2021 r. została przywieziona z Gościeradza. Diana ma małe problemy neurologiczne. Troszkę plączą jej się łapki gdy chodzi, czasami też wygląda jakby zamknęła się w własnym świecie. Na co dzień nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu. Jest ciekawa otoczenia i chętnie zwiedza każdy kąt wybiegu. Równie chętnie wychodzi na spacery, odwiedzający Schronisko bardzo chwalą spacery z nią. Głaskanie i bliskość człowieka sprawiają jej wiele przyjemności. Niezbyt dobrze znosi obecność młodych, natrętnych psów które zakłócają jej spokój. Diana jest zaszczepiona i po zabiegu sterylizacji. Przyszły opiekun musi pamiętać, że przy adopcji psa z problemami zdrowotnymi zwiększają się koszty jego utrzymania (np. leki, regularne badania i wizyty u weterynarza). Przed adopcją prosimy o rozmowę z naszym lekarzem weterynarii (885 559 021).

Numer ewidencyjny Diany: 620/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn. do pt. w godz. od 10.00 do 15.00).

 

Diana

 

 

 

Pin It