Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

psyBurmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zachęca do adoptowania psów, które znalezione zostały na terenie gminy Koronowo i obecnie przebywają w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. 

Każdy, kto przygarnie czworonoga zostanie wyposażony w wyprawkę na start, obejmującą smycz, obrożę, etui na worki, którą przekaże Burmistrz Koronowa. 

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny w godzinach pracy urzędu pod nr tel. 52/382-64-25 (Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią). 

Kontakt do Schroniska: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 298, 85-438 Bydgoszcz, telefon: 512 28 28 53,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.schronisko.org.pl

 

Poniżej zdjęcia i informacje o psach przeznaczonych do adopcji, wyłapane z terenu naszej gminy.

 

Freska to średniej wielkości 10- letnia suczka. Trafiła do Schroniska na początku września. Jest niedowidząca, ale mimo swojej przypadłości jest bardzo wesoła i przyjazna, uwielbia kontakt z człowiekiem. Nie ma także problemu w kontakcie z innymi psami. Freska ładnie chodzi na smyczy, dzięki czemu spacery z nią to sama przyjemność. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak kąpiel, czy czesanie jest bardzo grzeczna. Freska posiada komplet szczepień, lecz jest jeszcze przed zabiegiem sterylizacji.

Jej numer ewidencyjny to 0457/20.

freska piesfreska pies foto 3freska