Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

psyBurmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zachęca do adoptowania psów, które znalezione zostały na terenie gminy Koronowo i obecnie przebywają w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. 

Każdy, kto przygarnie czworonoga zostanie wyposażony w wyprawkę na start, obejmującą smycz, obrożę, etui na worki, którą przekaże Burmistrz Koronowa. 

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny w godzinach pracy urzędu pod nr tel. 52/382-64-25 (Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią). 

Kontakt do Schroniska: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 298, 85-438 Bydgoszcz, telefon: 512 28 28 53, (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.schronisko.org.pl

 

Poniżej zdjęcia i informacje o psach przeznaczonych do adopcji, pochodzących z terenu naszej gminy.

Sajgon to mały pies w wieku około półtora roku. W schronisku przebywa od połowy października 2020 roku. Został znaleziony w gminie Koronowo. Sajgon szuka cierpliwego domu, który poświęci mu dużo czasu i uwagi, gdyż jest pieskiem dość nieśmiałym. Gdy trafił trafił do schroniska bardzo bał się ludzi i nie umiał chodzić na smyczy. Prawdopodobnie mieszkał na podwórku, gdzie nikt mu nie zapewniał uwagi. Sajgon już chętnie wychodzi z boksu na spacer, ale boi się nowo poznanych ludzi i nie od razu da się pogłaskać, jednak lubi miękkie smakołyki, za które chętnie nawiązuje kontakt. Ze względu na jego nieufność szukamy mu domu bez dzieci. Najlepszy byłby dom z ogrodem. Sajgon lepiej dogaduje się z suczkami, choć ma też swojego ulubionego kolegę z boksu, z którym chętnie biega. Sajgon jest zaszczepiony i wykastrowany. Przed adopcją będzie wymagał kilku wizyt zapoznawczych.

Pytając o niego w schronisku prosimy podać nr ewidencyjny: 0516/20.

Sajgon

Sajgon Sajgon

 

Cziro jest średniej wielkości samcem w wieku około 4 lat. W połowie kwietnia został przywieziony z gminy Koronowo. Jest wesoły i przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi choć na początku znajomości bywa nieśmiały. Boi się gwałtownych ruchów i podniesionej ręki, możemy tylko się domyślać jak wyglądało jego życie zanim trafił do schroniska. Dla jego komfortu psychicznego szukamy domu bez małych dzieci. Cziro jest dość skoczny, bez problemu pokona niższe płoty. Uwielbia biegać za piłeczkami lecz nie chętnie je oddaje. Psiak posiada komplet szczepień a przed adopcją zostanie wykastrowany. Pytając o niego należy podać numer ewidencyjny: 160/21.

 cziro piesek

 

 

Pin It