Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

logo ZUS

„Platforma Usług Elektronicznych, jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS" – pod takim tytułem bydgoski oddział ZUS organizuje 8 października o godz. 10.00 bezpłatne webinarium prowadzone online, za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.

Szkolenie adresowane jest zarówno do osób, które mają już profil PUE, ale nie wiedzą, jak z niego korzystać, jak i również do osób, które jeszcze go nie założyły. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się m.in. : jak założyć PUE i jak je obsługiwać, a także, jakie wnioski i dokumenty można przekazać poprzez PUE do ZUS. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Dzięki Platformie Usług Elektronicznych większość spraw w ZUS można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu, także poza godzinami działania urzędu. Przekonuje się o tym coraz więcej osób.
W ostatnich miesiącach liczba użytkowników PUE gwałtownie wzrosła i mamy ich już ok. 5,6 mln. – dodaje rzeczniczka.

Zgłoszenia do udziału w webinarium przyjmowane są do 6 października mailowo, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który wysłane zostanie zaproszenie z linkiem do spotkania, datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.

Informacja: Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Pin It