Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy - Wydział Promocji, Kultury i Sportu, zaprasza do wzięcia udziału w nowej odsłonie I edycji konkursu pn. „Zabytki Powiatu Bydgoskiego filmie i w fotografii”.

Celem konkursu jest m.in. zwrócenie uwagi na piękno, wartość historyczną, unikatowość oraz promocję zabytków znajdujących się na terenie Powiatu Bydgoskiego. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich amatorów sztuki filmowej i fotografii.

Prace konkursowe należy nadsyłać w zamkniętej kopercie do dnia 1 sierpnia 2022 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, ul. Zygmunta Augusta 16, 85-066 Bydgoszcz, z dopiskiem - I edycja konkursu pn. „Zabytki Powiatu Bydgoskiego w filmie i fotografii”.

Szczegółowe informacje (np. regulamin, formularz zgłoszeniowy) znajdują się pod linkiem http://powiat.bydgoski.pl/artykul/105/6696/uwiecznij-piekno-zabytkow-powiatu-bydgoskiego-w-filmie-lub-w-fotografii

Informacja: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Pin It