Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu organizuje konkurs „Mój wymarzony zawód” dla uczniów 7. i 8. klas szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Celem przedsięwzięcia jest kształtowanie u młodych osób aktywnej postawy wobec życia zawodowego poprzez zwiększanie wiedzy i świadomości na temat rynku pracy, zawodów, wymagań pracodawców. Istotne jest, by uczniowie wiedzieli, że decyzje podejmowane na etapie ostatnich klas szkół podstawowych mogą mieć znaczący wpływ na ich przyszłość zawodową.

Zadaniem uczestników jest przesłanie do WUP w Toruniu, w terminie do 20 października 2022 r. wypowiedzi na temat pracy w swoim wymarzonym zawodzie. Opis nie może przekroczyć 1000 znaków (łącznie ze spacjami).

Zgłoszenie prac odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej WUP w Toruniu: https://wuptorun.praca.gov.pl/konkurs-dla-uczniow-edycia-2022.

Każdy uczestnik może przesłać swoje zgłoszenie tylko jeden raz.

Przesłane opisy powinny zawierać podstawowe informacje na temat specyfiki wybranego zawodu, jego charakterystyki (np. kwalifikacje, wykonywane zadania zawodowe, narzędzia wykorzystywane w pracy czy możliwość podnoszenia kwalifikacji itp.) oraz oceny własnych predyspozycji do wykonywania danego zawodu.

Autorom najlepszych prac zostaną przyznane nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. Dla laureatów przewidziano nagrody w postaci laptopów, a dla osób wyróżnionych - tablety.

Szczegóły w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej WUP w Toruniu.

https://wuptorun.praca.gov.pl/konkurs-dla-uczniow-edycja-2022

Kontakt w sprawie konkursu:

Joanna Cywińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), nr tel. 56 669 39 49,

Iwona Janowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) nr tel. 56 669 39 40,

Mariola Wilmanowicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), nr tel. 56 669 39 83

Pin It