Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz ogłosił konkurs dla sołectw na najlepsze upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.

Konkurs skierowany jest do wszystkich sołectw z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, które w 2022 r. zorganizują obchody upamiętniające Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada.

Laureaci Konkursu udadzą się na wycieczki autokarowe dla społeczności sołectwa, uwzględniające zwiedzanie muzeum związanego z historią Polski, do: Warszawy - laureaci I nagród, Gdańska -  laureaci II nagród, Poznania - laureaci III nagród.

Zgłoszenia (wraz z załącznikami) w formie tradycyjnej i elektronicznej na nośniku pendrive należy dostarczyć do 22 listopada 2022 r. (liczy się data wpływu przesyłki do Organizatora) pocztą, przesyłką kurierską lub osobiście na adres: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Biuro Wojewody, ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz z dopiskiem „Konkurs 11 listopada”. i jednocześnie pocztą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: „Konkurs 11 listopada”.

Jedno sołectwo może złożyć jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

Zgłoszenia konkursowe, które wpłyną do Organizatora po dniu 22 listopada 2022 r. nie będą rozpatrywane.

Szczegółwoe informacje, regulamin https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/druga-edycja-konkursu-wojewody-dla-soltysow

Pin It