Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Komisariat Policji w Koronowie wspólnie z LKT „WYCZÓŁ” Gościeradz i Stowarzyszeniem „ Rowerowe Koronowo” zaprasza do udziału w I Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla dorosłych, który odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie przy ul. Dworcowej 48.

Powyższa impreza ma na celu podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w szczególności rowerzystów.

W trakcie turnieju uczestnicy będą mieli do wykonania 4 zadania, polegające na :

- test wiedzy ( obejmuje przepisy Ruchu Drogowego z zakresu niechronionego uczestnika ruchu ,pieszy, rowerzysta , motorowerzysta)

- sprawdzenie umiejętności praktycznych na Miasteczku Komunikacyjnym ( znajomość znaków oraz postaw na drodze)

- tor przeszkód ( sprawdzenie umiejętności panowania nad rowerem)

- zadania z pierwszej pomocy przedmedycznej

Turniej odbywać się będzie w II kategoriach wiekowych I kategoria 30-50 lat , II kategoria 51 i więcej,  w drużynach 3- osobowych.  Organizatorzy przewidują punktację drużynową jak również indywidualną, zapewniają pamiątkowy medal dla każdego uczestnika oraz drobny odblaskowy upominek.

Zgłoszenia zgodnie z załącznikiem należy przesyłać za pośrednictwem

strony Facebook – Rowerowe Koronowo (https://www.facebook.com/RoweroweKoronowo) ilość miejsc ograniczona !!!

Zgłoszenia przyjmujemy od dnia 11.03.2022 !!!

W czasie trwania turnieju będzie możliwość oznakowania swojego roweru (osoba powinna posiadać przy sobie dowód zakupu roweru).

Informacja: Komisariat Policji w Koronowie       

Pin It