Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Smaki Lata w Nowym Jasińcu już 18 czerwca! W tym dniu również odbędzie się etap powiatowy Bitwy Regionów (zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu tylko do 31 maja!). Należy wysłać zgłoszenie, atrakcyjne nagrody czekają!

Konkurs kulinarny w ramach Bitwy Regionów stanowi odrębne wydarzenie i prawo udziału mają tylko zgłoszone, zarejestrowane KGW!

Plakat Smaków Lata pojawi się już wkrótce (oczekujemy rozstrzygnięcia wniosku o dofinansowanie) - zgłoszenia do konkursu kulinarnego i sportowo-rekreacyjnego przyjmowane są do 15.06! Prawo udziału mają wszystkie KGW z gminy Koronowo lub w przypadku braku KGW sołectwo.

Kontakt w sprawie Smaków Lata i zgłoszenia: Magdalena Tabasz, Wydział Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji, Urząd Miejski w Koronowie, tel. 52 3826 404, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy do udziału!

 

Szczególy, formularz: https://bitwaregionow.pl/

 

Bitwa Regionow Koronowo 1

Bitwa Regionow Koronowo 2

Pin It