Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

nsp baner

Od piątku 18 czerwca br. ruszył uzupełniający nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Nabór trwa do 27 czerwca br.

list
wyniki

UWAGA! Ogłaszamy wyniki gminnego konkursu fotograficznego „Wiosenna Gmina Koronowo”.

ekspert zus

17 czerwca w godz. 10-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online prowadzone przez ekspertów bydgoskiego i toruńskiego oddziału ZUS oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

poidla

Nadchodzą letnie upały, a wraz z nimi deficyt wody dla zwierząt i owadów. Pszczoły, trzmiele, motyle i inne gatunki owadów są niezbędnym elementem ekosystemu. Odpowiednio przygotowane małe pojemniki i podstawki z wodą możemy wystawiać dla owadów od wiosny do jesieni właściwie wszędzie - w ogrodach, na balkonach i parapetach.

dron

W ramach projektu ‘’ Kurs na edukację. Rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych osób dorosłych z województwa kujawsko – pomorskiego ‘’, poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące możliwości udziału w szkoleniach organizowanych dla mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego.

baner nsp

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, zorganizowano spotkanie informacyjne dla mieszkańcom gminy, którzy mają wątpliwości związane z wypełnieniem formularza spisowego oraz z obowiązkiem udziału w NSP 2021.

monety

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że od dnia 30 maja 2021 r. o świadczenie wyrównawcze mogą występować osoby posiadające status działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych, które otrzymują z KRUS renty rodzinne.