Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

slachetna paczka

Kierujemy do Państwa prośbę związaną z XXII edycją Szlachetnej Paczki. Po raz dziesiąty działamy jako wolontariusze z Koronowa w ramach Stowarzyszenia WIOSNA. Zaczynaliśmy od gminy Koronowo, od 2018 roku działaniem objęliśmy też gminę Pruszcz, rok później  gminę Dobrcz. W tym roku działamy pod nazwą rejon Pruszcz, Wałdowo, Łowin, aby dotrzeć w znacznie jeszcze większym stopniu do rodzin w trzech gminach.  

Finał XXII edycji odbędzie się w Pruszczu w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Pragniemy zaprosić wszystkich ludzi dobrej woli do pomocy zakwalifikowanym rodzinom. W tym roku wybraliśmy ponad 20 rodzin w różnych, bardzo trudnych, często dramatycznych sytuacjach. Liderem rejonu jest Joanna Witek-Dorsz tel.575554450, zastępca Beata Świątkiewicz-Siekierska 600770008 zajmuje się logistyką edycji.

Chcąc zostać Darczyńcą  wybierają Państwo rodzinę z internetowej bazy danych - rejon Pruszcz, Wałdowo, Łowin. Od dnia 12 listopada 2022 (www.szlachetnapaczka.pl) , na ogólnopolskiej stronie będą ukazywały się historie rodzin i ich potrzeby.

Finał akcji odbędzie się 10-11 grudnia 2022r.  

 

Informacja: Beata Świątkiewicz-Siekierska, Szlachetna Paczka

Pin It