Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

31 stycznia mija termin dla przedsiębiorców na zgłoszenie się do małego ZUS plus. Ci, którzy korzystali z ulgi w ubiegłym roku i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy we współpracy z Urzędem Miejskim w Koronowie zapraszają mieszkańców gminy Koronowo na spotkanie, które odbędzie się 31 stycznia 2023 r. (wtorek) w godz. 15.30-17.00 w sali nr 27 Urzędu Miejskiego w Koronowie (wejście od ul. Farnej).

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” pod Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Szanowni Państwo, sezon jesienno-zimowy to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektów budowlanych lub stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi,a także mienia.

Biuro ZIT jest na końcowym etapie opracowywania Strategii ZIT BydOF. Uzupełnieniem prac nad Strategią są badania jakościowe (opinie oraz potrzeby mieszkańców i kluczowych interesariuszy MOF), które są elementem diagnozy.

Uwaga Rolnicy!
Burmistrz Koronowa informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach przedsięwzięcia „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag”.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koronowie informuje, że można składać wnioski o wypłatę refundacji podatku VAT za dostarczone paliwa gazowe w 2023 r.

Szczegółowa informacja oraz wzór wniosku znajdują się pod linkiem http://www.mgops.koronowo.pl/ogloszenia-i-informacje/176-dodatekgazowy

21 stycznia 2023 r. w hali sportowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Wyzwolenia Koronowa, połączony z Memoriałem Grzegorza Bożejewicza (Bobika).